Sponzoruji

2014 - Klokánek Teplice - dne 15.10.2014 proběhlo v příjemném prostředí Klokánku Teplice, za přítomnosti ředitele společnosti KOMPAKT s.r.o. dr. Kánického a zakladelky FoD pí Marie Vodičkové, slavnostní předání klíčků od nového auta pořízeného v rámci programu "Sociální automobil" viz.http://www.kompakt-cr.cz/socialni-automobil. Při této akci jme měli možnost si prohlédnout nejen prostory pobočky Fondu ohrožených dětí, ale i jednotlivé byty v Klokánku, který se nachází ve stejném objektu. Děti nám ukázali jednotlivé pokojíky kde bydlí a kde se společně s "tetami" a "strýcem" učí a baví. Přeji Klokánku aby jim auto dlouho sloužilo bez problémů a doufám, že jim bude nápomocno při každodenním chodu celého zařízení.

Logo
Klokánek Teplice       Klokánek Teplice

2013 - Dětský domov Tuchlov - i pro tento rok jsem přijal nabídku od zástupkyně společnosti KOMPAKT s.r.o. přispět na vozidlo pro Dětský domov v Tuchlově. Předání vozidla vozidla v areálu DD Tuchlov proběhlo 7.11.2013. Přeji všem pracovníkům DD a hlavně jejich dětem, aby jim vozidlo sloužilo co nejlépe a vždy bezpečně dojeli do plánovaného cíle.

DD Tuchlov_logo

DD Tuchlov_auto_1    DD Tuchlov_auto_2

2012 - Senior Teplice o.s. - v létě tohoto roku jsem byl poprvé osloven zástupkyní společnosti KOMPAT s.r.o. pí Irenou Petráskovou, která mi prezentovala projekt společnosti KOMPAKT s názvem "Sociální automobil" - více o projektu na http://www.kompakt-cr.cz/socialni-automobil. Projekt jsem se rozhodl podpořit a na konci října 2012 proběhlo předání vozidla společnosti Senoir Teplice.

Senior_auto_1    Senior_auto_2